Dom Home Koncept 45

Projekt Home KONCEPT 45 to interesująca propozycja dla osób szukających nowoczesnego domu parterowego o prostej bryle oraz bardzo komfortowym i przemyślanym układzie funkcjonalnym.

Piękny, słoneczny salon został zaprojektowany na planie kwadratu, dzięki czemu jest on bardzo ustawny i zapewnia wszystkim domownikom komfortową przestrzeń do życia. W centralnej części znajduje się kominek, który w czasie chłodniejszych dni z powodzeniem dogrzeje wszystkie pomieszczenia parteru. Częściowo zamknięta blatem roboczym kuchnia jest połączona z praktyczną spiżarnią. W części nocnej do dyspozycji mieszkańców są 4 bardzo wygodne pokoje, w tym sypialnia małżeńska z prywatną garderobą. Obok znajduje się duża łazienka z wanną i prysznicem oraz dodatkowa toaleta. Kotłownia z funkcją pralni jest dostępna bezpośrednio z wiatrołapu. W budynku zastosowano energooszczędną wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła.

Projekt Home KONCEPT 45 z pewnością spodoba się osobom szukającym niewielkiego domu o prostej konstrukcji, który zachwyca bardzo oryginalną aranżacją elementów elewacji, bardzo nowoczesną stylistyką oraz wygodnymi wnętrzami mieszczącymi 4 sypialnie.


homekoncept 45 zdjecie 4
homekoncept 45 zdjecie 3
homekoncept 45 zdjecie 2
homekoncept 45 zdjecie 1
homekoncept 45 wnetrze 1
homekoncept 45 zt
homekoncept 45 przekroj
homekoncept 45 parter-1


Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2019
Webdesign: Apn IT